Północne Bali Wycieczka jednodniowa Świątynie, wodospady i panoramy

Północne Bali

Widokowa wycieczka po północnym Bali — regionie gór, jezior, świątyń, wodospadów i tropikalnych krajobrazów. To jedna z najbardziej malowniczych tras na wyspie, idealna dla osób, które chcą zobaczyć Bali naturalne, zielone i spokojniejsze niż południowe kurorty.

Północne Bali - świątynie, wodospady i górskie krajobrazy
Czas trwania Całodniowa wycieczka
Region Północne Bali
Język Polski lub angielski
Charakter Świątynie, wodospady i widoki

Co zobaczysz?

Najważniejsze miejsca znajdujące się w programie wycieczki po północnym Bali.

1 Świątynia Ulun Danu Beratan
2 Wodospad Sekumpul
3 Ukryte Wzgórze Wanagiri
4 Brama Handara
5 Jezioro Beratan

Organizacja wycieczki

Transport i odbiór Klimatyzowany samochód, odbiór z hotelu oraz powrót po zakończeniu wycieczki.
Opieka na trasie Opieka lokalnego przewodnika, pomoc w organizacji przejazdów oraz spokojne tempo zwiedzania.
Program Świątynia nad jeziorem, wodospad, górskie punkty widokowe, Brama Handara oraz jezioro Beratan.

Wybierz pakiet

Pakiet Standard

60$ za osobę
  • Transport z hotelu w obie strony
  • Opieka polskojęzycznego przewodnika
  • Woda mineralna no limit
  • Zwiedzanie zgodnie z programem Północne Bali
  • Postoje widokowe i czas na zdjęcia
  • Pakiet nie obejmuje biletów wstępu do odwiedzanych miejsc

Pakiet All Inclusive

110$ za osobę
  • Transport z hotelu w obie strony
  • Woda mineralna no limit
  • Bilety wstępu do wszystkich miejsc
  • Balijski lunch VIP
  • Open bar z balijskimi drinkami
  • Pomoc przewodnika przy robieniu zdjęć
  • Rezerwacja od 8 osób — zniżka 10%
Opinie klientów

Opinie uczestników

Oceny osób, które zarezerwowały wycieczkę Północne Bali.

★★★★★

Najbardziej podobał nam się Sekumpul i przejazd przez górską część Bali. Zupełnie inny klimat niż na południu wyspy. Widoki po drodze naprawdę robią wrażenie.

★★★★★

Bardzo ciekawa i dobrze zorganizowana trasa. Ulun Danu wygląda pięknie na żywo, a Brama Handara była świetnym miejscem na zdjęcia. Cały dzień wykorzystany bardzo dobrze.

★★★★☆

Trasa bardzo widokowa i zdecydowanie warta wyjazdu. Dzień jest intensywny, ale dzięki temu można zobaczyć kilka zupełnie różnych miejsc. Największe wrażenie zrobił na nas wodospad.

★★★★★

Bardzo spokojna i przyjemna organizacja. Północ Bali jest znacznie bardziej zielona i mniej zatłoczona. Wanagiri i okolice jeziora szczególnie nam się spodobały.

★★★★★

Wybraliśmy pakiet All Inclusive i było bardzo wygodnie, bo nie trzeba było na miejscu zastanawiać się nad biletami czy dodatkowymi kosztami. Lunch też na duży plus.

★★★★★

Bardzo polecam osobom, które chcą zobaczyć coś więcej niż plaże. Góry, jeziora i świątynie tworzą zupełnie inny obraz Bali. Zdjęcia z tej wycieczki wyszły rewelacyjnie.

★★★★★

Dobrze ułożony program i bardzo ładna trasa. Ulun Danu oraz Sekumpul zdecydowanie były najciekawszymi punktami dnia. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z planem.

Chcesz zobaczyć północne Bali? Wybierz termin i wyślij rezerwację.
Zarezerwuj wycieczkę
Przewijanie do góry